O NAS


Projekt PIMP MY MASK powstał spontanicznie jako odpowiedź na potrzebę dostarczenia masek ochronnych dla szpitali, naszych rodzin i przyjaciół. W tym celu uruchomiliśmy naszą zakurzoną szwalnię i odpaliliśmy silniki maszyn.

Teraz, kiedy maska nie jest już towarem deficytowym, zdecydowaliśmy się otworzyć sklep internetowy, w którym znajdziecie efekt naszej wielomiesięcznej pracy nad projektowaniem maski idealnej - wykonanej z bawełny organicznej, lekkiej, przewiewnej i łagodnej dla skóry uszu. Dodaliśmy do niej stopery na cienkiej i delikatnej gumce, aby każdy z Was mógł aktywnie w trakcie użytkowania regulować odległość maski od skóry.

Nasze maski powstają w malutkiej rodzinnej manufakturze w Poznaniu, na Podolanach. Każdą szyjemy z troską o Wasz komfort i dobro naszej planety - chcemy, by służyły Wam tak długo, jak będą potrzebne. Każdy materiał dekatyzujemy przed szyciem, po to żeby maseczka nie kurczyła się w praniu.

Obok naszej regularnej linii masek POP oferujemy Wam także maski wyjątkowe - GLAM, SILLY i HAIKU. Są to maski produkowane w bardzo limitowanych seriach i z ekskluzywnymi dodatkami. Wszystkie maski powstają z wyjątkowo cienkiej bawełny organicznej, a także z naturalnych tkanin pochodzących z recyklingu. Są gładkie lub wzorzyste, z aplikacjami, haftami lub napisami. Mamy też w ofercie ZAWIESZKI - doczepiane biżuteryjne charmsy, które możecie odpinać do prania i zmieniać w zależności od nastroju i okazji. Do kina, teatru, tramwaju, na koncert.

Znajdziecie też u nas PRZYPINKI, którymi możecie ozdabiać swoje maski. 

Oferujemy Wam również możliwość zaprojektowania własnej maski, z personalizowanym haftem, napisem, inicjałem lub logotypem. W tym celu piszcie do nas na adres kontakt@pimpmymask.pl


DBAJCIE O SIEBIE.

NA ZDROWIE!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl